Проєкт POWER DAY

Коаліція партнерів в особі ГО «Місто сили», Адвокатського об’єднання «Жованник і партнери», ТОВ «Агенція з підбору та розвитку персоналу», Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонських обласної та міської рад та інших, пропонує Вам підтримати реалізацію соціального освітньо-мотиваційного проєкту «POWER DAY».
POWER DAY – це перший в Україні проєкт, мета якого – розвиток людського капіталу України – нашої молоді. Починаємо з Херсонської області, в якій за даними Управління освіти Херсонської ОДА налічується 20463 старшокласників (10-11 класи), 7400 – учнів Профтехучилищ, 17040 – учнів ВНЗ і 10621 – учнів фахової передвищої освіти.
Тобто, цільова аудиторія нашого проєкту – це 55524 молодих херсонців у віці від 14 до 25 років, – це наші діти, від позитивної мотивації та якісних знань яких залежить майбутнє України.
За даними опитування, проведеного нами у травні 2021 року серед херсонських студентів, лише 17,4% студентів пов’язують своє майбутнє з Херсоном, а 39% – не пов’язують своє майбутнє зі своєю спеціальністю або сумніваються у цьому. В той же час, ООН оцінює потенційне збільшення кількості українських трудових мігрантів на 41%. Майже половина з них – у віці до 29 років.
Участь партнера в проєкті передбачає два формати – участь в Нетворкінгу та під час проведення Форуму, та обидва формати спрямовані на професійну, особистісну та патріотичну мотивацію молоді України. Дата проведення форуму – 29.10.2021.
Детальніше про проєкт Ви можете дізнатись з доданої до цього листа презентації POWER DAY, а також з наших соціальних сторінок:
Facebook – https://m.facebook.com/Powerdayforum
Instagram – https://www.instagram.com/powerday_forum
Telegram – https://t.me/powerday_forum

Людям із порушенням зору