«Місто професій», лекція про професії майбутнього

Прес-анонс

9+1 міф про професії майбутнього

20 січня 2022 року до міста Херсон завітає ідеолог національного проєкту «Місто професій» та засновниця Української Освітньої Фундації ТЕТЯНА ЛЮЛЬКА  з лекцією про професії майбутнього. 

 Як свідчить статистика 52% людей, що закінчили ВНЗ не працюють по спеціальності. На зустрічі ви дізнаєтесь, що є основними причинами такої статистика і чому батьки витрачають гроші на навчання, яке не потрібно дитині. Як допомогти власній дитині бути успішною і не потрапити під вплив міфів про професії майбутнього.

Так про що зустріч?

Про те, як змінюється світ і як знайти своє місце в ньому.

Як допомогти дітям стати успішними через пошук свого призначення.

Про професії та компетенції.

Про успіх та призначення навіть в 60 років.

Чи будем ми готові до нових викликів суспільства через 10-15 років?

Більшість вважають, що так далеко не варто загадувати. Що необхідно жити в розрізі сьогоднішнього дня.  Але цікаво, щоб відповів би  Ілон Маск  людям з такими поглядами? Не було б його Tesla або SpaceX якби він не ставив на прогрес.

Для кого зустріч буде цікава?

Свідомим та прогресивним.

Позитивним та успішним.

Дітям старших класів та студентам.

Батькам та вчителям.

ВХІД ВІЛЬНИЙ – за умови попередньої реєстрації
РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням:
https://goo.su/9Idb

Запитання:
093 586 78 00

Подія в соц. мережах:

https://www.facebook.com/events/966399194275807?ref=newsfeed

Довідка

 Місто професій – наймасштабніший проєкт в світі (до речі, був двічі проведений в Казахстані спільно с посольством України та наразі готується в США).

 Щороку в 50 містах України діти віком від 2 до 17 років відвідають місцеві паркові зони, щоб познайомитись з щонайменше 150 професіями.

  За цей час проєкт відвідало 1 млн. дітей та понад 2,5 млн дорослих. Було презентовано понад 500 професій. В ЗМІ вийшло понад 1 тис публікацій про захід. Долучилось понад 700 організацій, як приватних так і державних.

Людям із порушенням зору