Кафедра військової підготовки Національного авіаційного університету

Кафедра військової підготовки Національного авіаційного університету (далі – КВП НАУ) здійснює підготовку військових фахівців за схемою «4 роки студент – 1,5 роки курсант».

Базова підготовка студентів та курсантів здійснюється на цивільних кафедрах Національного авіаційного університету, а вивчення військових та військово-спеціальних дисциплін організовано безпосередньо на КВП НАУ. Навчальний процес в університеті та на КВП забезпечує висококваліфікований науково-педагогічний склад – доктори і кандидати наук, професори, доценти. Університет та кафедра мають потужну інформаційно-методичну та навчально-матеріальну базу.

Випускники КВП НАУ отримують диплом про освіту Національного авіаційного університету, первинне військове звання лейтенант та всі забезпечуються працевлаштуванням в Збройних Силах України.

Більш детальну інформацію стосовно правил прийому до кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету можна отримати за телефонами: (093)8133510, (044)2490967 або на сайті Національного авіаційного університету – www.nau.edu.ua в розділі: абітурієнту → правила прийому в 2021 році → Додаток 4 (Правила прийому до кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету).

Людям із порушенням зору