«Шкільний громадський бюджет»

        З метою створення додаткових умов для якісної неформальної освіти учнів школи, самореалізації т а розвитку потенціалу учнівської молоді, удосконалення системи співпраці і взаємодії органу місцевого  самоврядування та шкільної громадськості шкільне самоврядування «Епіцентр» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №32 у 2021-2022 бере участь у конкурсі «Шкільний громадський бюджет».

        Конкурс стартував у вересні. На конкурс було подано 5 проєктів від кожної паралелі 7-11 класів. Тематика проектів: «Шкільне життя як свято», «Простір для інтелектуально-розважального дозвілля», «Велопарковка з навісом», «Зона відпочинку для школярів», «Актовій залі – сучасний креативний простір».

       До 22.09.2021р. було сформовано Конкурсну комісію та Учнівську групу, розподілено обов’язки. Конкурсною комісією з 5 по 13 жовтня проведено оцінку проєктів, що зафіксовано у відповідних протоколах.

До наступного етапу конкурсу допущено 2 проєкти, а саме: «Зона відпочинку для школярів» та «Актовій залі – сучасний креативний простір»

       З 16.11.2021  стартувала промоційна компанія та презентація проєктів. З 23 по 30 листопада відбулось голосування за проєкти учнями 7-11 класів. За результатами голосування переможцем визнано проєкт «Актовій залі – сучасний креативний простір» – 322 голоси.

          Проєкт «Зона відпочинку для школярів» отримав 49 голосів. Комісією прийнято рішення частково реалізувати даний проєкт за спонсорські кошти надані закладу освіти.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab