Проект «Найбільший урок у світі»

З 19 по 23 квітня ЗОШ №32 долучилася до  Міжнародного  проекту «Найбільший урок у світі» — це всесвітня ініціатива Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка знайомить дітей та молодь з цілями сталого розвитку, для того, щоб підлітки  в Україні почали робити свій внесок у їх досягнення.

Уроки було  проведено онлайн у 5-11 класах амбасадорами ЮНІСЕФ у цікавій та змістовній формі. Діти не лише слухали матеріал, але й активно відповідали на питання спікерів, висловлювали свої думки. Корисні практичні поради з сортування, мінімізації відходів, економії енергоресурсів напевне посприяють збереженню нашої планети сучасним молодим поколінням.

Вчитель біології ЗОШ №32 Демченко Ольга долучилася до всеукраїнського конкурсу, започаткованого  на платформі  EdEra «Найбільший урок з екології у світі», що став  всесвітньою  ініціативою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка знайомить дітей та молодь з цілями сталого розвитку, для того, щоб підлітки  в Україні почали робити свій внесок у їх досягнення.

За умовами конкурсу потрібно було провести урок за певним планом та з використанням запропонованих матеріалів, зробити декілька фото з уроку,  після чого викласти інформацію у фейсбуці з відповідним хештегом. Потім необхідно було скласти онлайн-екзамен та заповнити анкету учасника. Урок було проведено з учнями  11-Б класу, які близько до серця сприйняли сучасні екологічні проблеми, що виникли на планеті через людську діяльність, тож активно працювали, відповідали на питання, обговорювали побачене та почуте, на практиці  вчилися правилам поводження з побутовими відходами, правилами мінімізації відходів та економії енергоресурсів.

Проведений урок дав дітям можливість усвідомити необхідність нагальних власних дій , яки посприяють збереженню природи нашої планети.

Людям із порушенням зору