Національний університет «Одеська юридична академія»

Національний університет «Одеська юридична академія» – провідний спеціалізований вищий навчальний заклад і лідер юридичної освіти в Україні.

Сьогодні Національний університет «Одеська юридична академія» – це стабільно висока якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний міжнародний авторитет і великі академічні зв’язки з кращими вишами світу. Наш Університет динамічно розвивається і вдосконалюється, ми впроваджуємо в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти.

Факультет адвокатури – провідний структурний підрозділ Університету, наш факультет – це добрі традиції минулого, стабільність сьогодення і впевненість у майбутньому!

Запрошуємо Вас до співпраці у профорієнтаційному напрямку, просимо посприяти розповсюдженню наших рекламних матеріалів серед учнів Вашої школи, а також в соціальних мережах. У відповідь ви можете розраховувати на нашу науково-організайну підтримку.

Ми завжди відкриті до співпраці.

Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій Національного університету “Одеська юридична академія” запрошує Вас до співпраці у наших проектах. 

Ми рекомендуємо скористатися нашим чат-ботом, який покаже матеріально-технічну базу факультету, а також підкаже, яку спеціальність у сфері інформаційних технологій обрати. Ним Ви можете скористатися перейшовши за посиланням: https://t.me/faculty_cit_bot

Якщо Ви зацікавлені у захисті власного кіберпростору, рекомендуємо пройти безкоштовний онлайн курс з можливістю отримати сертифікат.

Його Ви можете знайти перейшовши за посиланням: https://bit.ly/2VZTbmf

Людям із порушенням зору